• |
ide | kryesore

Humb jetën në aksident në Itali mjeku shqiptar

Lajme, Të fundit

Një mjek shqiptar humbi jetën në një aksident të rëndë në autostradën A25 në afërsi të Peskarës. Sipas medieve italiane ai po udhëtonte së bashku me dy kolegë të tij. Sipas të njëjtave burime viktima është një 66-vjeçar, por identiteti nuk bëhet i ditur.

Mësohet se mjeku shqiptar ishte ulur në sedijen e pasme të makinës Mercedes B Class i cili ka humbur kontrollin dhe është përmbysur. Sipas medieve italiane për shkak të përplasjes së fortë turpi i viktimës ka dalë nga makina duke marrë plagë të shumta. 2 pasagjerët e tjerë ndodhen në spital, por nuk ka detaje për gjendjen e tyre. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu