• |
ide | kryesore

Nicolas Cage, martesë për herë të katërt

Paparazzi, Slider

Nicolas Cage pritet që së shpejti të kurorëzojë dashurinë e tij më të re me martesë.


“People” ka mësuar se aktori 55-vjeçar ka aplikuar për një licencë martesore me të dashurën e tij Erika Koik.  Dyshja është parë shumë rrallë dhe më tepër ka qëndruar jashtë fokusit të mediave dhe daljeve publike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu