• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kamioni hyn brenda në supermarketin e Kosovës

Syri i Lapsit

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vitisë në Kosovë. Një kamion ka ngatërruar rrugë dhe ka përfunduar në një supermarket. Për fat të mirë ky aksident është shoqëruar pa viktima. Të pranishmit janë trembur shumë kur kanë parë kamionin të kalojë vitrinën dhe të përfundojë në raftet e mallrave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu