• |
ide | kryesore

FOTO/ Barcelona në “timon”: fantastike makinat e reja Audi të katalanasve

Sport

Është kohë dhuratash tek Barcelona e Lionel Messi pasi ka marrë një celular të personalizuar prej 4000 euro, duhet ti gëzohet një tjetre edhe më të madhe, të bërë nga shtëpia gjermane e makinave Audi. Në fakt nuk bëhet fjalë vetëm për numrin 10 të katalanasve, sepse sipas kontratës me kompaninë, të gjithë futbollistët blaugrana në fillim të vitit marrin në dorëzim modelet e reja Audi dhe natyrisht është rasti për të pozuar para tyre…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu