• |
ide | kryesore

Plagosën 37-vjeçarin në Berat, arrestohen dy të rinj

Lajme

Dy të rinj në Berat kanë rënë në prangat e policisë për plagosjen e një personi.Të arrestuarit janë shtetasit F.T, 29 vjeç dhe M.Xh, 22 vjeç, të dy banues në lagjen “30 Vjetori” në Berat.


Arrestimi i tyre u krye pasi në lagjen “Donika Kastrioti”, për motive të dobëta, kanë goditur me send të mprehtë shtetasin B.Z, 37 vjeç, banues në Berat.


Ky i fundit ka marrë ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Berat dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu