• |
ide | kryesore

Euronews: “No Comment” për atë që po ndodh në Tiranë

Lajme, Të fundit

Mediat e huaja vijojnë t’i bëjnë jehonë protestës së opozitës në Tiranë. “Euronews” ka raportuar vazhdimisht protestat opozitare, madje protestën e parë e ka transmetuar LIVE. Këtë të enjteve, Euronews në gjermanisht ka zgjedhur protestën shqiptare për rubrikën: “No Comment”.

“Në Shqipëri, kundërshtarët e qeverisë edhe njëherë u përpoqën që të pushtojnë parlamentin me forcë. Ata kërkojnë dorëheqjen e qeverisë dhe zgjedhje të parakohshme. Disa mijëra demonstrues të udhëhequr nga partia e qendrës së djathtë përdorën shashka dhe tymuese dhe u përleshën me policinë”, – shkruan Euronews.


4 Comments

  1. Po mos e nxirrni o botues te portalit se do dale idioti KM, e do thote qe po e sulmojne ”’euro kadrinjte. deri ketu ka arritur c;menduria e idiotit.

  2. XIXA je mjaft i zgjuar ju ke dhene nje keshille mjaft te vlefshme ,sa te jet gabzeri vucidolit dhe Lul pederasti Ed Rama do talli manallin me ata dhe me ty .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu