• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shihni se si Papa Françesku refuzon t’i puthin dorën ku ka unazën

Syri i Lapsit

Është bërë virale video ku Papa Françesku shfaqet duke refuzuar njerëzit të cilët tentojnë t’i puthin dorën ku mban unazën, që ta bëjnë një gjë të tillë. Me një buzëqeshje të stampuar në fytyrë, ai bën të njëjtin veprim sa herë dikush përkulet për t’i puthur dorën, duke e tërhequr atë dhe duke i drejtuar nga ana ku duhet të largohen.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu