• |
ide | kryesore

(VIDEO) Dilemat e Ramës në lidhje me burimin e të ardhurave për pronat

Syri i Lapsit

Në videon e mëposhtme do të shihni deklaratat e paqarta të kryeministrit Rama, i cili në lidhje me pronën e tij në Surrel u shpreh fillimisht se e kishte bërë me paratë e mbledhura në emigracion, ndërsa më vonë deklaroi se e ka ndërtuar atë me paratë e gruas.

Mimikat dhe sjelljet e tij në videon e mëposhtme tregojnë dhe një lloj paqëndrueshmërie emocionale.

Mjer Shqiperia ke ka kryeminister 😤Ju sygjeroj ta shikoni videon per te kuptuar sa Skizofren eshte Edi Rama #SHPENDAJE TA SHIKOJNE TE GJITHE

Publiée par Demokracia.al sur Mardi 26 mars 2019

10 Comments

  1. Ku ky nuk arrin te spjegoje as edhe nje vile ne Surrel, imagjino si mund te spjegoje llogarite e fshehura ne Zvicer apo ishujt Cayman..

  2. I duket vlere e vogel ajo shpia ne surrel ndaj nuk e ka problem per justifikim dhe tallet pasi don te mbuloi dhe te ket t sigurta dhe mos te merren pe miljardat e tjera mjer populli per mendjen dhe shushatjen qe po ju bejne keta politikan

  3. Don te mbuloje mutin me shurr i thon ketij muhabeti
    Thoje troc o te keqen o KADRI i kam vjedh dhe dhe i ke vene piken pse lodhesh kot se jan ber shurdhmemeca shqiptaret mo e rruaj shum

  4. Duket qe genjen. As para emigrationi as nga gruaja por para korrupsioni qe nuk i justifikon dot. Eshte ‘fundi i madheshtise’ per te. Edhe Linda I eshte dashur te gjeje nje menyre per Te fshehur parate jo se e do. Kur Te bjere nga ‘fiku’ do ta degjoni cfare do beje…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu