• |
ide | kryesore

(VIDEO) Dilemat e Ramës në lidhje me burimin e të ardhurave për pronat

Syri i Lapsit

Në videon e mëposhtme do të shihni deklaratat e paqarta të kryeministrit Rama, i cili në lidhje me pronën e tij në Surrel u shpreh fillimisht se e kishte bërë me paratë e mbledhura në emigracion, ndërsa më vonë deklaroi se e ka ndërtuar atë me paratë e gruas.

Mimikat dhe sjelljet e tij në videon e mëposhtme tregojnë dhe një lloj paqëndrueshmërie emocionale.

Mjer Shqiperia ke ka kryeminister 😤Ju sygjeroj ta shikoni videon per te kuptuar sa Skizofren eshte Edi Rama #SHPENDAJE TA SHIKOJNE TE GJITHE

Publiée par Demokracia.al sur Mardi 26 mars 2019

7 Comments

  1. Ku ky nuk arrin te spjegoje as edhe nje vile ne Surrel, imagjino si mund te spjegoje llogarite e fshehura ne Zvicer apo ishujt Cayman..

  2. I duket vlere e vogel ajo shpia ne surrel ndaj nuk e ka problem per justifikim dhe tallet pasi don te mbuloi dhe te ket t sigurta dhe mos te merren pe miljardat e tjera mjer populli per mendjen dhe shushatjen qe po ju bejne keta politikan

  3. Don te mbuloje mutin me shurr i thon ketij muhabeti
    Thoje troc o te keqen o KADRI i kam vjedh dhe dhe i ke vene piken pse lodhesh kot se jan ber shurdhmemeca shqiptaret mo e rruaj shum

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu