• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Modelja amerikane paralajmëron një verë “të nxehtë”

Lapsi Leaks

Modelja dhe aktorja amerikane, Lindsey Pelas ka paralajmëruar një verë shumë ‘të nxehtë’. Në Instagramin e saj, 27-vjeçarja ka postuar disa foto, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin.


Lindsey Pelas ndiqet nga 7.2 milionë fansa në Instagram dhe është një nga personazhet më popullorë të shoë-bizit botëror. Jo rrallë, Pelas “nxit” fantazinë e fansave, teksa tregohet e pakursyer me fotot që shpërndan në rrjetet sociale.


Image result for Lindsey Pelas Related image Image result for Lindsey Pelas Image result for Lindsey Pelas

 1 Comment

  1. BMW (e bome vete) i thone kesaj cuces prej Amerike! Me thoni nje pjese qe se ka te bome. Fillojeni nga hunda dhe mbarojeni tek … 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *