• |
ide | kryesore

Meghan Markle thyen rregullin e lindjes mbretërore

Paparazzi, Slider

Që në momentet e para si dukeshë, Meghan Markle ka thyer shumë rregulla mbretërore. Muaji prill do të shënojë ardhjen në jetë të princit/ princeshës, megjithatë duket se proçesi i lindjes nuk do të bëhet sipas traditave. Princeshë Anne, Diana dhe Kate Middleton i kanë lindur fëmijët e tyre në të njëjtin spital privat, por sipas ‘People’, Meghan dhe Harry nuk do të ndjekin të njëjtën rrugë. Për shkak të largësisë nga shtëpia e tyre e re, Princi dhe dukesha do ta presin fëmijën e në një spital afër banesës, në vend që të udhëtojnë për disa orë. Ndryshe nga Princeshë Diana dhe Kate, Meghan nuk do të ketë një dalje aq publike nga spitali.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu