• |
ide | kryesore

Rita Ora mban në ankth ndjekesit për një surprizë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Rita Ora ka shtuar kureshtjen e fansave përmes një njoftimi të bërë në “Instagram”, duke i mbajtur në ankth.

Këngëtarja me origjinë kosovare postoi një mesazh të shkurtër në “Instagram”, duke shkruar se së bashku me “Spotify” pritet të sjellin diçka speciale. bKënga e fundit e saj, “Only Want You”, në bashkëpunim me reperin 6Lack, u publikua më 6 mars dhe deri më tani numëron mbi 6 milionë klikime në “YouTube”.

 

View this post on Instagram

 

Me and @spotify have something special coming your way tomorrow…

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu