• |
ide | kryesore

Video/ Tris i Liverpool, dorëzohet Southampton

Sport, Video

Nuk ka më ndeshje mes Southampton e Liverpool, sepse pas avantazhit të të kuqve vendasit janë dorëzuar krejtësisht, duke lejuar golin e tretë pas 6 minutash. Kundërsulmi i Salah zhbllokoi situatën në të 80, ndërsa në të 86, Henderson ka kompletuar misionin me golin tjetër, që siguroi rezultatin dhe mban provizorisht të besuarit e Klopp në vendin e parë të Premier League.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.