• |
ide | kryesore

Video/ Nga i pandehur në “show man”, Saimir Tahiri ia merr këngës

Lajme

Teksa akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike” në kuadër të grupit të strukturuar kriminal “Habilaj”, si edhe për veprën penale të “Koruupsionit pasiv të funksionarëve të lartë shtetërorë”, ish-Ministri i Brendëshëm, Saimir Tahiri, nuk nguron të shijojë jetën si çdo individ në gjendje të lirë. Tahiri është shfaqur mbrëmjën e të premtës në një prej klubeve më të frekuentuara të kryeqytetit, duke bashkëperformuar me këngëtaren e mirënjohur, Eneda Tarifa.


Në një video të postuar nga “Fax Web”, ish-funksionari i Partisë Socialiste shihet të hipë në skenë dhe të rrëmbejë mikrofonin për të kënduar këngën e famshme arbëreshe “Lule-lule”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *