• |
ide | kryesore

Ferrero fyhet në rrjetet sociale dhe replikon: “E ke kaq të vogël sa…”

Sport


Pa lojëra fjalësh, si zakonisht: Massimo Ferrero i është përgjigjur në mënyrën e tij një tifozi të Romës që në tëitter e ka sulmuar pas fitores në Marassi me golin e De Rossi. “Kapuni pas k…” e presidenti i Sampdoria ka replikuar ashpër: “E ke kaq të vogël sa nuk arrij ta shoh, prandaj nuk mund të kapem’. Por nëse do akomodohu tek i imi”. Pastaj numri 1 dorian ka mbrojtur tifozët e tij: “Përpara se të flasësh për tifozët e mi Sampdorianë shplaje gojën… Të adhuroj”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *