• |
ide | kryesore

Fushë Kruja tronditet nga një tjetër shpërthim tritoli

Lajme, Të fundit

Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në periferi të Fushë-Krujës. Mësohet se ka shpërthyer një sasi eksplozivi e cila ishte vënë në një makinë tip Golf 6 e parkuar në oborrin e një shtëpie.


Makina është në pronësi të shtetasit Vesel Xaka, ndërkohë që nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e autorëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.