• |
ide | kryesore

Genc Prelvukaj publikon këngën e re (Video)

Paparazzi, Slider

Genc Prelvukaj, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.
“Vendi i origjinës” titullohet kënga e tij e re, e cila është këngë me motive patriotike.Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet këngëtari, në studion e tij “Black Fish Entertainment”.Kënga vjen vetëm në versionin audio në YouTube, shoqëruar me pamje të vendit prej nga ka prejardhjen reperi, Plavës.
“Kjo këngë nuk është realizuar për qëllime komerciale. Është këngë që i dedikohet krahinës së Plavës dhe Gucisë”, ka deklaruar Genci në përshkrimin e videos në YouTube.

https://youtu.be/ON5iLErRaUg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu