• |
ide | kryesore

E monitoruar me kamera nga të gjitha anët, shihni vilën luksoze të Admir Muratajt në Prezë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Admir Murataj është një emër i njohur për drejtësinë, pasi ka kryer 4 grabitje në Shqipëri të bankave ose blindave me para dhe 1 grabitje banke në Greqi. Murataj para se të arratisej nga burgjet greke jetonte në një banesë 1-katëshe në Prezë të Tiranës. Kjo banesë sot është një vilë luksoze. Kamera sigurie nga të gjitha anët, e rrethuar me hekura dhe e pamundur për të hyrë. Kjo është vila luksoze e Admir Murataj, aty ku Policia e Shtetit hyri në vitin 2017 për kontroll pasi kishte ndodhur një tjetër grabitje për të cilën dyshohej Admir Murataj.


 2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.