• |
ide | kryesore

Bebe injoron Shawn Mendes në festë

Paparazzi, Slider

Shawn Mendes, një nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit, është injoruar nga këngëtarja shqiptare Bebe Rexha pas ‘Grammy Awards’.

Gjatë një interviste për ‘Spotify’, Bebe zbuloi se e kishte ftuar këngëtarin në një mini festë që ajo organizonte në shtëpinë e saj, por nuk e kishte kontaktuar më atë për t’i treguar adresën. “E keni parasysh, disa nga miqtë e tu nuk janë të mirë me mesazhet. Dhe mua më ndodh ndonjëherë kjo, ndonjëherë personat që më shkruajnë nuk marrin përgjigje për 2 ditë. As Shawn nuk është i mirë në punën e mesazheve”, është shprehur këngëtarja. Pavarësisht kësaj situate, Bebe dhe Shawn duken se kanë një marrëdhënie të mirë shoqërore dhe ai nuk është aspak i mërzitur me këngëtaren.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu