• |
ide | kryesore

Pas PS-së, 3 aleatë të Bashës regjistrohen për zgjedhjet në KQZ

Lajme, Të fundit

Tre parti të tjera janë regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve pas Partisë Socialiste.

Sipas njoftimit të KQZ mësohet se janë regjistruar si objekt zgjedhor për zgjedhjet që do të mbahen më 30 qershor: ”Partia Aleanca për Demokraci dhe Solidaritet’’, ”Partia Bashkimi Demokrat Shqiptar ’’ dhe ”Partia Ora e Shqipërisë’’.

Ndonëse opozita ka vendosur të qëndrojë jashtë parlamentit dhe refuzon të futet në zgjedhje, disa parti të vogla të koalicionit të djathtë po bëjnë të kundërtën.

 

 

7 Comments

 1. Pak kurva ka ky vend , se u shtuan edhe tre nuk prish pune . Ketu eshte bere bordellhane nga te gjitha anest dhe ne te gjitha senset .

  1. PO PSE MO KARI, CA DO TI MOS BEHEN ZGJEDHJE? APO DO TE BEHEN ZGJEDHJE KUR TJU NGREFET NJERZVE ME VOTU PER LULIN?! EDHE ENVER HOXHA (GJYSHI KRYETARIT TAT) 1 HERE NE 4 VJET BONTE NJE PACAVUR ZGJEDHJE…

 2. Absurditeti ka arritur kulmin ne ate vend. Cfare partish jane keto se jeni bere qesharake. Keto Parti duhet te crregjistrohen ne baze te ligjit pasi nuk kane asnje anetar pervec kryetarit. Albanistani ka 100 Paqrti gje qe do ta kishte zili dhe nje vend si Rusia per siperfaqe dhe popullate

 3. A i do PS ketà per opozite
  Kjo eshte ceshtja.
  Para Ca’ ditesh Ju be thirrje
  Opozites qe Ka Dale jashte te vije
  E te beje reformen zgjedhore
  Rudina dhe myslymi thane ne jemi Brenda Ju therrisni ata nga jashte
  E po’ me ata i kemi muhabetet sdini gje ju
  Ju rrini ne parlament ska gje ,rrini,rrini,le te rrije edhe ballisti,edhe gjyzi edhe “mali”korab
  Te qafsha mi ije neli plonci vare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu