• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë rrugor, mbeten të plagosur 3 persona

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Malshovë të Këlcyrës.

Sipas informacioneve paraprake, drejtuesi i një autoveture të tipit “Xhip” ka humbur kontrollin dhe për pasojë mjeti është përplasur me barrierat anësore të rrugës. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 persona, drejtuesi i mjetit dhe 2 pasagjerë.

Të lënduarit janë transportuar në spitalin më të afërt, ku njëri prej tyre paraqitet në parametra kritikë për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu