• |
ide | kryesore

Camilla Cabello sjell Hirushen në kinema

Paparazzi, Slider

Shumë nga filmat e animuar të cilët ishin të preferuarit tanë do të sillen tashmë në versione origjinale. Hirushja është një ndër ata dhe ka vendosur ta sjellë “Sony Picture”. Por kurioziteti ishte i madh se kush do ta luajë rolin e princeshës këtë herë? Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Camila Cabello e cila edhe pse është brune flitet që do të jetë Hirushja. Ajo u bë e njohur pasi kënga e saj “Havana” ishte një nga më të preferuarat në të gjithë botën në vitin 2017-të.

Filmi si bazë do të ketë këngët që luhen edhe në versionin e animuar dhe sigurisht vajza jetime do të ketë një njerkë të keqe dhe dy motrat. Prodhimi do të nis së shpejti dhe kjo është një ide e James Corden.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu