• |
ide | kryesore

Demi Rose: Shumë çifte më luten për treshe (FOTO)

Stil

Është e famshme për format e saj bombastike dhe për këto forma është shumë e kërkuar jo vetëm në industrinë e modës, por edhe nga çifte të ndryshme mesa duket.

Po flasim për Demi Rose, e cila zbuloi në Twitter se merr kërkesa të shumta për treshe nga çifte nga e gjithë bota.

“Çuditem me këto çifte që më bëjnë të tilla oferta. A thua se nuk kam mundësi më të mira unë”, – shkroi Rose në rrjetin social.

Image result for demi rose Related image Image result for demi rose Image result for demi rose Image result for demi roseImage result for demi rose Related image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu