• |
ide | kryesore

Elton John, në karrige me rrota

Paparazzi, Slider

Elton John, vizitoi këtë të enjte muzeun e Uffizi në Fierenze, të Italisë, ku u shfaq në karrocë me rrota.

“Një kapërcim në kavilje, nuk mund të më pengonte që të vizitoja një prej muzeve më të bukur në botë”, shkroi këngëtari 72-vjeçar në Instagram, ku publikoi edhe një fotografi.


Ai shihet i veshur me kostum sportiv dhe me atlete, ndërsa është fotografuar brenda muzeut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu