• |
ide | kryesore

Incidenti “hot”/ Modelja italiane hap këmbët, po nxjerr gjithçka në Big Brother (FOTO)

Lapsi Leaks

Mbrëmjen e të hënës ka startuar në Canale 5 edicioni i 16 i “Grande Fratello-s”. Valentina Vignali është njëra prej pretendenteve që do të synojë të triumfojë në këtë edicion të 16 të njërit prej spektakleve më të ndjekur në Itali.

Ish basketbollistja italiane, e cila prej kohësh i është përkushtuar modelingut, ka një rrjet mjaft të gjerë ndjekësish në rrjetet sociale, ku shpërndan shpesh foto nga përditshmëria e saj, ku nuk ngurron të tregojë hiret e shumë-pëlqyera nga ndjekësit.


Bukuroshja italiane u bë protagoniste mbrëmjen e djeshme në Grande Fratello 16, pasi po shkonte të shtrihej në shtrat, por kamerat fiksuan se nuk kishte veshur të brendshme. Pamja me xhiro të ngadalësuara e momentit kur Vignali shtrihej mbi shtrat, ka bërë xhiron e botës dhe ka nxitur fantazinë e fansave të saj.

Image result for valentina vignali Image result for valentina vignali Image result for valentina vignali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu