• |
ide | kryesore

Video/ Liverpool ndëshkon Chelsea me Mane

Sport, Video

Me Manchester City fitues pak orë më parë e me një ndeshje për të rikuperuar, Liverpool nuk ka alternativë tjetër vec fitores përballë Chelsea. Sadio Mane ka zgjidhur problemet e Klopp në minutën e 51, duke thyer prapavijën e Sarrit dhe duke kaluar të kuqtë në avantazh, në një ndeshje më shumë se delikate.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu