• |
ide | kryesore

Brooklyn Beckham, me të dashurën në Coachella (FOTO)

Paparazzi, Slider

Në festivalin vjetor të muzikës dhe arteve, Coachella, 20-vjeçari Brooklyn Beckham, që aspiron të bëhet fotograf i njohur, u shfaq bashkë me të dashurën e re, Hana Cross, me të cilën dukej shumë i dashuruar.

Djali i madh i Victoria dhe David Beckham u fotografua nga paapracët teksa puthej me modelen brune, me të cilën u lidh në fillim të 2019-s, pasi u njohën nga shoqëria e tyre e përbashkët, ndërsa duket se e kanë shumë seriozisht lidhjen, pasi Brooklyn shoqërohej edhe nga dy vëllezërit më të vegjël të Brooklyn, Romeo dhe Cruz, të cilët po kënaqeshin në festival.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu