• |
ide | kryesore

E akuzojnë për operacione, Vesa Luma ka një përgjigje (FOTO)

Paparazzi, Slider

Vesa Luma si shumë të tjerë ndeshet në komente negative nga njerëzit që nuk i pëlqejnë.

I tillë ishte dhe komenti i fundit në një foto të publikuar nga këngëtarja. “Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”, i shkruante ndjekësi, ndërkohë që këngëtarja menjëherë ka reaguar duke i dhënë një përgjigje të drejtpërdrejt. “E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: Asgjë, po asgjë plastik nuk ka këtu”, i është përgjigjur Vesa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu