• |
ide | kryesore

Klohe dhe Tristan, bashkë për ditëlindjen e True

Paparazzi, Slider

Gati dy muaj pas skandalit të tradhëtisë në familjen Kardashian, Khloe u përball me ish-partnerin e saj Tristan Thompson. Shkak për këtë takim u bë festa e ditëlindjes së parë të vajzës së tyre True, ditën e djeshme.

Basketbollisti 28 vjeçar, “u mirëprit” në shtëpinë e Kardashianëve, në mënyrë që të ishte pranë së bijës në ditën e saj të veçantë. Në një sëri postimesh në Instagram, Khloe tregoi momentet kur ishte së bashku me Tristan dhe True, ndërkohë që prisnin dhuratat dhe urimet e njerëzve të pranishëm në festë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu