• |
ide | kryesore

Naomi i jep fund romancës me Liam

Paparazzi, Slider

Naomi Campbell i ka dhënë fund romances së saj të shumëpërfolur me  yllin e “One Direction”, Liam Payne.

Pas 4 muajsh lidhjeje, thuhet se Supermodelja 48-vjeçare është mërzitur nga 25-vjeçari, dhe vendosi t’i lërë gjërat të shkojnë drejt fundit.

Megjithatë, Naomi dhe Liam do të “qëndrojnë miq” pasi sipas një burimi pranë dyshes pasi mes tyre nuk ka ndjenja të forta.

“Liam dhe Naomi argëtoheshin së bashku dhe ia kalonin mirë me njëri-tjetrin por thjesht nuk ishte e shkruar”.Ata do të qëndrojnë miq, nuk ka ndjenja të forta nga asnjëri prej tyre”.- është shprehur një burim për “The Mirror”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu