• |
ide | kryesore

Publikohen pamjet e para të Star Wars (Video)

Paparazzi, Slider

“Star Wars 9” do të përfundojë trilogjinë e re të sagës të krijuar nga George Lucas, duke u përqendruar tek beteja finale mes Urdhrit të Parë, të drejtuar nga Lideri Suprem Kylo Ren dhe Rezistencës, që përfshin Jedi Rey, Finn dhe pilotin kurajoz Poe Dameron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu