• |
ide | kryesore

Shkrumbohen dy makina para Drejtorisë së Policisë në Elbasan, identifikohet autori

Lajme, Të fundit
veture-e-djegur-zjarr-640x360.jpg

Gjatë orëve të vona të së hënës dy makina të parkuara para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan janë përfshirë nga flakët.

Nga verifikimi i kamerave të instaluara pranë Drejtorisë së Policisë, policia ka mundur të identifikojë autorin, cili rezulton të jetë person me precedentë penal. Identiteti dhe motivet e tij nuk bëhen me dije.

Raportohet se një makinë është djegur plotësisht dhe një tjetër pjesërisht. Sipas burimeve makina tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut është djegur plotësisht , ndërsa është djegur pjesërisht automjeti tip Skoda me Targë AA 702 DL, në pronësi të Bledar Hoxha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu