• |
ide | kryesore

4 ditë ulje fantastike në TEG në koleksionet e reja pranverë-verë 2019

Stil

Veshjet e dimrit sapo i kanë lënë vendin veshjeve të lehta pranverore dhe verore. Ato që janë në tendencë për këtë vit janë veshjet e freskëta, me ngjyra të ndezura. Ndër më të preferuarat janë veshjet me pika, miksimi i printeve apo lulet. Edhe veshjet shumëngjyrëshe, neon, e gjithë veshja xhins, apo dhe ngjyrat pastel janë të përzgjedhurat nga fashionistët për sivjet.

Do të kesh pranverën në sirtarin tënd? Ky është momenti i duhur dhe ka një mundësi të artë!

Në fakt, 4 ditë ulje deri në 50%, do të jenë të mundura në TEG, i cili eshte destinacioni i modës me dyqanet më të mira të veshjeve nga markat ndërkombëtare dhe qendra më e vizituar në vend.

Në datat 19-22 Prill, Tirana East Gate (TEG) sjell katër ditë me ulje çmimesh dhe ju mund të blini deri ne 50% më lirë që dyqane si Mango, Okaidi, Waikiki, Springfield, Carpisa, etj dhe jo vetëm në dyqanet me veshje dhe aksesore por mund të mendoni edhe për shtëpinë tuaj në dyqane si Jysk, Neptun, pa harruar ushqimore me SPAR.

Për tu informuar më në detaje rreth ofertave, shfletoni broshurën e ofertave ose klikoni në www.teg.al

TEG është qendra më e vizituar në vend, destinacioni i familjeve dhe mbi të gjitha vendi nga ku burojnë trendet më të fundit të modës. Si krijues i trendeve te reja TEG prej kohësh ka një ndikim të padiskutueshëm në zgjedhjet tona.

TEG menaxhohet nga Acrem që është pjesë e Grupit Balfin, Grupi më i madh dhe inovator i investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon, i njohur për investimet edhe në qendra tregtare si QTU dhe SEG, zhvillimet e zonave rezidenciale dhe tregtare, në turizëm me projekte si Green Coast Resort dhe Vala Mar Residences, në industrinë e modës dhe atë minerare me AlbChrome dhe Newco Ferronikeli, si dhe në aktivitetet e shitjeve me pakicë me rrjetet e dyqaneve Spar, Jumbo, Neptun etj.

(ARTIKULL PROMOCIONAL)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu