• |
ide | kryesore

Kendall Jenner tregon për propozimin ideal

Paparazzi, Slider

Modelja e njohur tregoi se ka një kusht nëse do t’i propozonte ndonjëherë një mashkull: Ai duhet ta zgjedhë vetë unazën. “Më pëlqen ideja që ta lë mashkullin ta zgjedhë dhe duhet të jetë ajo gjëja e vogël për të cilën ai mendoi vetë. Më pëlqen të kuptoj se vetëm mënyra sesi ndodhi ta bëj që të më kujtojë mua. Por nga ana tjetër jam personi që jap detaje, se çfarë dua”, tha Kendall. Kujtojmë këtu që 23-vjeçarja është në një lidhje me basketbollistin Ben Simmons, mbase lidhja do të kalojë në një tjetër nivel.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu