• |
ide | kryesore

Numërimi misterioz i Taylor Swift

Paparazzi, Slider

Taylor Swift di si ta tërheqë vëmendjen. Këngëtarja amerikane publikoi në “Instagram” një numërim mbrapsht misterioz që përfundon më 26 prill.
Si për mos të mjaftuar, për të shtuar kureshtjen e fansave postoi edhe një zemër me diamante, ku vërehet sërish data.
Për momentin nuk dihet asgjë, por fansat aludojnë për muzikë të re. Ka disa kohë që Taylor poston të dhëna enigmatike në rrjetet e saj sociale; në fillim palmat, më pas fluturat dhe tani zemra e numërimi mbrapsht.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu