• |
ide | kryesore

Arrestohet reperi amerikan

Paparazzi, Slider

Reperi Kodak Black u arrestua në kufirin amerikan me akuzat për drogë dhe armë kur hyri nga Kanadaja.

Vendndodhja e 21-vjeçarit ishte mister, pasi ai anuloi një koncert në Boston mbrëmjen e së mërkurës. Por tani raportohet se ai u detyrua të anulojë shfaqjen për shkak se u ndalua nga policia doganore amerikane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu