• |
ide | kryesore

Brenda 45-vjetorit të Victoria Beckham

Paparazzi, Slider
victoria-beckham--z.jpg

Viktoria Beckham festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 45 në Los Angeles. Ikona e modës ndau herë pas here momente nga dita e saj në Instagram, sidomos darkën që shijonte nën shoqërinë e bashkëshortit David dhe fëmijëve të saj. Ajo që ra në sy ishte edhe prania e të dashurës së djalit të madh të Victorias, Hana Cross. Dita nisi herët për Viktorian pasi fëmijët e saj e çuan që në orën 6 të mëngjesit për të shijuar disa donuts.

Ouch: The day started early for Victoria as David shared a hilarious snap of his wife after her 6am wake up from the kids

Si dhurata nuk mund të mungonin lulet, por ajo që ja tërhoqi vëmendjen ishte një kukull e personalizuar nga vajza e saj e vogël Harper.

Gifts: She soon cheered up though when she saw her gifts, with the star particularly excited with her unique present from daughter Harper, who gave her mum a personalised dollBlooms: She was also lavished with arrangements of beautiful flowers which covered her kitchen counter

“Faleminderit për të gjitha mesazhet tuaja. Ishte një ditë fantastike”, shprehet Victoria.

Qejfi nuk mbaron këtu pasi bashkëshorti i Victorias, David Beckham ndan një video me publikun, ku fëmijët i këndojnë mamasë së tyre në kor, këngën tipike të ditëlindjes.

Sing song: The family broke out into a rousing rendition of Happy Birthday while out for breakfastPart of the family: Brooklyn's model girlfriend Hana was there for the celebrations

Ja si e uron 43 vjeçari David: “Gëzuar ditëlindjen mami Viktoria. Paç ditën më të bukur sepse ti meriton të llastohesh nga Brooklyn, Romeo, Cruz, Harper dhe nga mua sigurisht”.

Në vend të një tortë të madhe, fëmijët kishin zgjedhur një donuts me një qiri në mes.

Delicious: Victoria broke her strict health regime to indulge in a donut for breakfastSweet: Victoria showed off a chic rose bouquet from David

 

Kapakun do ia vinte darka në një restorant italian ku bashkohet e gjithë familja. Duken më të bukur se kurrë apo jo?

Celebrations: Victoria Beckham marked her 45th birthday in style on Wednesday, celebrating in Los Angeles with her family, (L-R) Brooklyn, 20 and his girlfriend Hana Cross, Cruz, 14, husband David, daughter Harper, seven and Romeo, 16

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu