• |
ide | kryesore

“I love you boys”: Kane harron kaviljen e dëmtuar dhe ngrihet në këmbë për Tottenham

Sport, Video

‘I love you boys’. Çmendet nga lumturia Harry Kane në përfundim të fërshëllimës finale të Manchester City-Tottenham, që certifikoi kalimin në gjysëmfinale të Champions League për Spurs, në dëm të skuadrës së Guardiola. Sulmuesi ka publikuar në rrjetet sociala një video në të cilën brohoret për shokët, duke u çuar në këmbë me shpejtësi, pavarësisht dëmtimit të rëndë në ligamentet e kaviljes që do ti kondicionojë finalen e sezonit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu