• |
ide | kryesore

Ka negociata të fshehta Rama-Basha? Berisha thotë se…

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka refuzuar dhe mohuar në mënyrë kategorike që të ketë një ulje në bisedime me Edi Ramën si kryeministër për të zgjidhur krizën. Gazetarja Mirela Milori iu drejtua Berishës duke i thënë se ka zëra që flasin se kanë hyrë negociatorë për të arritur një marrëveshje. Por për Berishën nuk ka dyshime se të gjithë këto zëra i përhap Rama, që është në panik në rritje.

“Nuk ka negociata. Absolutisht jo. Këto i përhap Edi Rama një sfazuar që ka krijuar shqetësime edhe te të vetët. Nuk ka asnjë grup të Partisë Demokratike në parlament. PD është jashtë atij parlamenti. Ata që kanë marrë këtë vendim janë vetëpërjashtuar nga Partia Demokratike”  – tha Berisha. ©LAPSI.al

9 Comments

  1. Ky eshte nga ato lloj legjendash, qe do ngelet ne histori per keq. Po dhe enverin kishte dhe ka akoma qe e duan. Dhe ai legjend per keq ishte. Dhe ti o tepelena si ata nostalgjiket e Enverit je.

 1. Berisha hyri ne politik me fjalet
  Ta bejem shqiperi si gjith europa
  Ato qe thoni ju kryma te kuq ua paska peshperitur motrave tuaja ne vesh o lavire o mallkim I ketij kombi
  BOTA MBETURINA SI JU I KA HEDHUR NE HALE ME KOH

 2. jo zoti berisha i pa emer e me mut ne tru si rama perfaqson opoziten,pastaj belinda e beqir ballukut qe i thithte pallen mehmet shehut te vdekur ne shtrat siq thithe rama pallen e stalinit ne bustin qe enkas kristaqi i ka ber rames,per te lozur si idiot e shizofren.pasraj i perfaqson rudina te cilen frroku,roshi,ndoka,doshi si ramen e kan RRUDH DHE E KA DHI dhe tash ka nderruar emer esht Ber RRUDHINA . perparaaaaa ne qenef negjmijeeeeeee.

 3. Ipaemeri, morri i kuq, mbeturina kuqale, shpifarak, butaku u faqeve ne koment, si i pa fytyr si gjithemone. bashkohet ne korrin e batakcinjeve kodoshe te sektit kuqal, e shpif e shpifin vetem per qellime opinioniste, se rrealiteti eshte krejt ndryshe. JU o morra te kuq, shkoni ne institutin dhe arshiven e ministrise se brendeshme dhe gjejani kete qe shpifni, sepse edhe ne kohen kur pushteti i baballareve tuaj kodoshe, po permbysej, ju ne ministrine e brendeshme, me krokodilin RRuci, keni fallcifikuar dosjet e arshives, duke ia nxire shume qytetareve biografite, qe ta nxirrnit kete popull sa me te lidhur me kuqalet, e per ti percare. Dhe ja, shih sot, ata qe duheshin te denoheshin jane gjyqetare, prokurore, deputete, e kryeparlamentare, te ndereshmit e te burgosurit dalin spiune, e bashkepunetore, pra, kjo eshte largepamesi e morrave qe atehere, e sot po e vuan i tere popullillumin qe ka zgjedhur ti drejtoi e qe hiqen si te ndershem. Kete ia bete demokracise, ju bandite qe e keni luftuar perendimin me shume se kush do, sot, si bije kurvi hiqeni sikur jeni per europen e ameriken.

 4. Xixa I gatshem si gjithmone qe veten motren gruan mamin te jene ne dispozicion te salihut Bisturia dhe skifterave te astirit per nje pallim ne grup se nuk I dihet na dalin kopila si salihu,shko mor rrotKari bjeri me dore sa na del duke mbrojtur agjentin Bisturia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu