• |
ide | kryesore

Meghan Markle i shkruan letër babait të saj

Paparazzi, Slider

Meghan Markle pritet nga ditë në ditë që të bëhet nënë për herë të parë. Por kur vëmendja është e pqrqendruar aty dhe të gjithë pop resin lajmin e madh ajo ka vendosur që ti shkruaj një letër babait të saj duke i prekur të gjithë. Meghan i kërkon atij që t’i jap fund gënjeshtrave për të njëherë e mirë.

Është eksperti mbretëror dhe autorja e librit të Harry dhe Meghan, Katie Nicholl e cila ka treguar se dukesha është e mërzitur dhe e zhgënjyer nga familjarët e saj për të gjithë situatat që ata kanë krijuar. E për këtë aja ka vendosur ti shkruaj një letër babait të saj:

“Babi unë po e shkruaj këtë letër më zemër të thyer dhe të lënduar. Unë nuk e di dhe nuk e kam kuptuar kurrë pse ju keni vendosur të më shkaktoni kaq shumë dhimbje dhe për këtë të mbyllni sytë sikur asgjë nuk ka ndodhur. Veprimet e tua ma kanë thyer zemrën në miliona copa, jo vetëm për shkak të dhimbjes së madhe që më keni shkaktuar por më shumë për gjërat e pavërteta që keni thënë, diçka që unë kurrë nuk do ta kuptoj”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu