• |
ide | kryesore

FOTO/ “Lepurushja” i heq të gjitha për Milanin

Lapsi Leaks

Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint final të kampionatit, ku synohet rikthimi në Ligën e Kampionëve.

Ish-“lepurushja” e Play Boy-t njihet si një nga femrat më seksi dhe mjaft e famshme në fushën e modës, ku është përdorur si imazh për shumë linja të brendshmesh.

Bukuroshja braziliane gëzon një audiencë spektakolare edhe në rrjetet sociale, ku jo rrallë ndan me ndjekësit pasionin e saj për futbollin dhe për Milanin në veçanti.

Image result for Fabiana Britto milan Image result for Fabiana Britto milan

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu