• |
ide | kryesore

Hazar Erguclu, drejt martesës me regjisorin 20 vite më të madh

Paparazzi, Slider

Lidhja e tyre pati polemika të shumta për shkak të diferencës në moshë. Pati nga ata që i kundërshtuan, i kritikuan, madje edhe i shanë për vendimin e tyre. Megjithatë, duket se dashuria mes aktores turke Hazar Erguclu dhe regjisorit turk Onur Ynly ishte më e fortë se komentet e njerëzve. Sipas gecce.com, Hazar dhe Onur kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit dhe në planet e tyre është edhe martesa. Në një intervistë të realizuar pak kohë më parë, Hazar shprehu dëshirën për tu bërë sa më parë nënë. Hazar Erguclu është aktualisht 26 vjeç ndërsa i fejuari i saj 46 vjeç.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu