• |
ide | kryesore

Jordy Woods flet për Kylie Jenner: Kam dashuri për…

Paparazzi, Slider

Jordyn ra pre e një fansi i cili donte të bënte foto e video me të, por gjatë asaj kohe ai e pyeti:

-A ka ndonjë shans që gjërat mes teje dhe Kylie të funksionojnë sërish?

-Unë kam dashuri për çdo njëri, gjithmonë,- iu përgjigj ajo. 

Ndërkohë që mamaja e saj që ndodhej aty në ato momente tha: “Të duam Kylie”. Por nga ana tjetër Jordyn vazhdoi të shkonte në destinacionin e saj në shkallët elektrike dhe duke injoruar çdokënd.

Siç dihet deri më tani Kylie and Jordyn nuk janë më shoqe pasi kjo e fundit u kap mat të dashurin e Kylie ( Tristan Thompson puthi Jordyn në një festë). Megjithatë ish-shoqet e ngushta e ndjekin njëra tjetrën në Instagram dhe Jordyn i pëlqen fotot e Kylie.

Ndoshta ka një shpresë se miqësia e ngushtë mes vajzave do të rikthehet sërish siç ka qenë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu