• |
ide | kryesore

Ndryshimi i Netflix për shikuesit e tij

Paparazzi, Slider

Ashtu siç ishte paralajmëruar që në muajin Janar, platforma gjigante e filmave dhe serialeve Netflix ka rritur çmimet për abonentët e saj në të gjithë botën.

Sipas CNN Bussines, tashmë abonentët do të paguajnë një deri në dy dollarë më shumë, referuar edhe email-eve që kompania u ka dërguar klientëve të saj. Me anë të një njoftimi, Netflix sqaron se kjo rritje ka ardhur për të paguar investimin e madh në shfaqjet origjinale dhe filmat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu