• |
ide | kryesore

Shawn Mendes habit fansat, ‘Nuk e laj kurrë fytyrën’

Paparazzi, Slider

Shawn Mendes ka një fytyrë shumë të pastër dhe të gjithë fansat e tij kanë menduar se ai ndjek një rutinë për kujdesin e fytyrës. Në fakt duket se sekreti për fytyrën e tij të pastër është diçka tjetër që fansat nuk e kanë pritur aspak. Gjatë një interviste me ndjekësit në rrjete sociale, Shawn ka treguar se ai nuk e lan asnjëherë fytyrën. “Nuk gënjej kur ju them se unë nuk e laj fytyrën time. Unë meditoj shumë dhe mendoj se lëkura juaj ndikohet shumë nga mënyra se si ndiheni. Ti mund ta pastrosh fytyrën, por nëse ndiheni të lumtur, nuk do të keni probleme”, ka thënë këngëtari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu