• |
ide | kryesore

Katy Perry bën ndryshimin në look

Paparazzi, Slider

Prej vitesh jemi mësuar që ta shohim Katy Perry-n me flokët e shkurtër bjond. Këngëtarja e njohur ka dashur që të krijojë një imazh për publikun dhe na e ka ngulitur në mendje modelin e saj të flokëve.


Deri më sot, kur u shfaq kaq ndryshe me flokë të gjatë! Pavarësisht se janë paruke, Katy Perry pozoi para pasqyrës me flokët me onde, të gjatë poshtë shpatullave.

Mund të themi se duket komplet tjetër person, por i shkojnë kaq shumë. Nga ana tjetër dhe ky makijazhi minimalist ka efektin e tij.

Katy mos i hiq paruket dhe zgjati flokët!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu