• |
ide | kryesore

Pastruesja seksi që po “çmend” rrjetet sociale (FOTO+VIDEO)

F1, Stil

Pastruesja që po çmend rrjetet sociale. Po flasim për Ruby Day, e cila ka më shumë se 437 mijë ndjekës dhe 89 milionë klikime në kanalin e saj në Youtube. Këto shifra e bëjnë atë një nga pastrueset më të suksesshme në YouTube.

Image result for ruby day

Amerikania publikon video duke pastruar e veshur në mënyrë shumë provokuese. Duke i hedhur një shikim të shpejtë komenteve në videot e saj, e kupton më së miri pse njerëzit tërhiqen nga videot e saj. “Më pëlqen shumë kur të shoh duke pastruar… sidomos kur përkulesh”, – shkruan një komentues.

Related image Image result for ruby day Related image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu