• |
ide | kryesore

“Valë” shkarkimesh në drejtoritë e doganave, pezullohen tri zyrtarët e rëndësishëm

Lajme, Të fundit

Në drejtoritë e doganave të Tiranës, Durrësit dhe Kapshticës, janë bërë një sërë shkarkimesh dhe emërimesh. Drejtori i doganës së degës Durrës, Denis Shabani, është pezulluar nga detyra, ndërsa në vend të tij është emëruar Rubin Shehu.

Po ashtu, drejtori i doganës së degës së Tiranës, Arben Krasniqi, është shkarkuar nga detyra për t’u zëvendësuar me Skerdi Ramën. Ndërsa,në drejtorinë e doganës së Kapshticës, në vend të Olsi Konomit do të shërbejë këtej e tutje Julian Çollaku.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu