• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni Ronaldon: këndon himnin si një juventin i vërtetë

Sport, Video

Titulli i parë kampion, në vitin e parë në Itali me fanellën e Juventus. Cristiano Ronaldo nuk ka zhgënjyer pritshmëritë në një sezon në të cilin ka fituar gjithashtu edhe Superkupën, duke lënë keqardhjen vetëm për eleminimin e papritur në cerekfinale të Champions. Por kush mendonte se portugezi do të dëshpërohej dhe do të largohej e ka krejtësisht gabim: mjafton të shohësh si këndon himnin e Juventus CR7, për të kuptuar se tashmë ai është një juventin i vërtetë…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu