• |
ide | kryesore

Aksident në Fier-Levan, dy të plagosur

Lajme, Të fundit

Dy makina tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”.

Raportohet se nga aksidenti të lënduar kanë mbetur një grua dhe një burrë të cilët janë shoqëruar menjëherë në spitalin Rajonal të Fierit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. Ndërkohë forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes, të cilët po dokumentojnë edhe shkaqet e mundshme të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu