• |
ide | kryesore

FOTO/ Juventus kampion, Allegri ik… Memet më pikante në rrjet

Sport

Titulli kampion i bardhezinjve të Juventus ishte praktikisht i pamundur për tu humbur, e megjithatë tetë kampionate radhazi janë një motiv krenarie për bardhezinjtë…jo të gjithë. Në fakt, dështimi në Champions e ka zbehur krejtësisht euforinë për kampionatin e fituar dhe Allegri është vënë përsëri në qendër të vëmendjes dhe ironisë së tifozëve. Nga krahasimi me Conten, e deri tek thirrjet për tu larguar, ndërkohë që ajo për të cilën bardhezinjtë janë të gjithë dakord është fakti se vetëm titulli kampion nuk mjafton më…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu